Архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій відвідав наш монастир

Вівторок, 03.11.2020 22:31

3 листопада 2020 року, напередодні свята Казанської ікони Божої Матері, Високопреосвященний Феодосій, архієпископ Черкаський і Канівський з архіпастирським візитом відвідав наш монастир.

Високопреосвященного владику гостинно зустрічав намісник монастиря Преосвященний Іоанн, єпископ Золотоніський, вікарій Черкаської єпархії.Архієпископ Феодосій оглянув монастирську територію та будівлі, поспілкувався з сестрами обителі.

Далі, керуючий Черкаською єпархією очолив всенічне бдіння в монастирському храмі Різдва Богородиці. Владиці співслужили вікарій Черкаської єпархії єпископ Золотоніський Іоанн і братія обителі.

Також в цей день старі антимінси монастиря були замінені на нові, освячені правлячим архієреєм міста Черкаси – Високопреосвященним Архиєпископом Феодосієм.